У запорізькій авіакомпанії "Константа" змінився власник

Залишити коментар

Компанія AP Holdings Limited, зареєстрована в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), придбала контроль над ПрАТ "Авіакомпанія" Константа "(Запоріжжя).

Згідно з повідомленням в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), компанія сконцентрувала 9,336 млн простих іменних акцій, що становить 99,81% акцій "Константи". Раніше володіла аналогічною часткою кіпрська Energy Standard Projects Limited, яка, як повідомлялося, є галузевої "дочкою" групи "Енергетичний стандарт", бізнесмена Костянтина Григоришина, вийшла зі складу акціонерів авіаперевізника.

Авіакомпанія "Константа", згідно з реєстром цивільних повітряних суден, має в парку один пасажирський літак для місцевих авіаліній Як-40, 1977 року випуску. У 2015 році авіакомпанія отримала 4 млн грн чистого доходу і 5,4 млн грн чистого збитку. В її річному звіті за 2015 рік значилося, що в компанії працює 28 співробітників.

Компанія розробила програму, що передбачає збільшення чартерних повітряних перевезень без обмеження регіону польоту, нарощування обсягів техобслуговування літаків інших авіакомпаній, передачу в оренду повітряних суден, приміщень і майна, надання послуг з льотної експлуатації повітряних суден третіх осіб.